O nás

Náš klub se zaměřuje především na rozšíření a popularizaci jachtingu u dětí, mládeže a rodičů.

Vycházíme z vlastních zkušeností a vzhledem k naši častým výjezdům do zahraničních jachtařských destinací i ze současného trendu vývoje v tomto odvětví sportu.

Chceme především umožnit aktivně trávit volný čas dětem společně s rodiči a tím získat pro náš sport celé rodiny,kde jde především o vytvoření dobrého zázemí pro případný závodní jachting.

Našim cílem je naučit technicky a takticky zvládnout ovládání plachetnic a následně podpořit talenty,které se objevují.Chceme to co se děti naučí na vodě,aby dokázali zúročit i v běžném životě ( vytrvalost,psychická odolnost,pevná vůle,……… a v neposlední řadě smysl pro fair play a pomoci druhým).

Tak,jak řekl pan Werich „když loď,tak na kopci“ tak mi říkáme „když jacht klub,tak všude.Tím chceme říci,že nemáme klub u vody,ale že jezdíme do nejvhodnějších jachtařských revírů a tam také trénujeme.

Bohužel u nás nemáme pro opravdový jachting nejvhodnější podmínky z hlediska vodních ploch a tak nám nezbývá než cestovat.

To však přináší další výhody pro celou rodinu a to v rámci poznávání jiných zemí,rozšiřování znalostí cizích jazyků a vytváření nových přátelství.

Rádi uvítáme v našich řadách další zájemce o náš sport a to bez poplatků a členských příspěvků proto,že víme,že tento sport je sám o sobě nákladný a je zbytečné další finanční zatížení.

Pokud ve vás vzbudil úvodní text pocit,že toto by bylo dobré pro Vaše děti a Vás ,přijde se poradit a potom si budeme moci říci ahoj na vodě ,což je skryto v názvu našeho klub A.N.V..

sídlo klubu:

Yacht Club A.N.V.
Dukelských hrdinů 692/35
170 00 Praha 7
Česká republika

Bez komentářů

Leave a Reply