Naši junioři…

Od letošního roku se naši dva junioři Daniel Hájek a Martin Šula stali členy
závodního týmu společnosti SeaRace technology for the future, která má za cíl ochranu moří a oceánů před dalším znečisťováním odpadem, především plasty.
Je to ideální spojení, kdy mladá generace se snaží propagovat tuto myšlenku ve spojitosti s jachtingem. Právě jachtaři se s tímto odpadem velice často setkávají při svých plavbách a již řada z nich není lhostejná k tomuto problému.
Jsme rádi, že mají tuto příležitost a současně nás těší, že se na spolupráci s touto společností podílí i další člen našeho klubu Ing. Arch. Aleš David, který je autorem loga společnosti SeaRace,spol.s.r.o..
Poprvé v letošní sezóně jste mohli tyto dva velice mladé jachtaře vidět na výstavě Lodě na vodě 2016.
Bohužel podle mého osobního názoru toto byl nejslabší ročník výstavy, kde byl minimální doprovodný program, chyběli osobnosti našeho jachtingu a vodních sportů, … .
Potěšilo nás, že i přes to, jsme měli možnost se setkat s našimi přáteli, kteří již asi z tradice byli mezi vystavovateli.
Dále vám budeme přinášet informace, jak se těmto našim juniorům daří v týmu SeaRace a současně je můžete sledovat na stránkách www.searace.cz .

Tak příště,
Ahoj na vodě.
Martin

DSC_0095

DSC_0092

DSC_0088

Bez komentářů

Leave a Reply