Nejsmutnější Garda

V termínu  14. – 21.4.2013 jsme naplánovali první trénink a závody Stickl cup v lodní tříde Seascape 18 na naší nejoblíbenější destinaci na Lago di Garda. Na programu byl 4 denní trénink a potom účast na závodu v sérii Mono cup Seascape 18 2013. Podmínky pro trénování byly ideální, slunečné počasí, postupné oteplování a vítr kolem 5-7 uzlů. Ověřili jsme si, že i juniorská posádka s pomocí jednoho přestárlého juniora zvládá Seascape 18 i za náročnějších podmínek.

V den odpočinku před závodem nás zastihla velice smutná zpráva. Našemu členovi posádky Pavlovi Pavlouskovi zatelefonovala maminka, že mu zemřel otec. Zasáhlo nás to velice těžce všechny a na Pavlovi bylo rozhodnutí,  zda jet domů nebo symbolicky odjet závod pro tátu. Rozhodnutí bylo nakonec pro odjezd a nenechat všechen smutek na matce doma. Celý náš tým toto rozhodnutí pochopil a v rámci týmového ducha jsme ze závodu odstoupili a jeli domů všichni.

Chceme se  rozloučit s tátou Pavla, Janem Pavlouskem sportovně na příštích závodech série Mono cupu, které se konají 9.-11.5.2013 na Traunsee, jako Central  European Cup 2013, kde věnujeme tento závod jemu a budeme se snažit o co nejlepší umístění.

Věříme, že se mu to bude líbit a tam nahoře nám bude držet palce.

Tak tedy …….AHOJ, Honzo.

Všichni členové týmu   my life

 

Ještě bych přál všem jachtařům co nejméně takovýchto smutných zpráv.

 

Martin

, ,

Bez komentářů

Leave a Reply